Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka bojovala na domácím turnaji

06.11.2016 | Filip Moravec

Druhý turnaj v této sezóně odehrála naše nejmladší kategorie- přípravka. Kluci a holky v obou týmech předvedli bojovný výkon, přesto to nestačilo na lepší než páté, respektive šesté místo. 

Díky velkému počtu dětí jsme si mohli dovolit luxus v podobě dvou týmů. Silnější žlutý tým předvedl skvělý výkon, všem týmům jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem. První zápas s Karlovými Vary BLACK jsme začali skvěle a rychle se ujali vedení, které se postupně navýšilo až na 7:3. Ve druhé polovině jsme ovšem nechali soupeře vyrovnat a zápas tak spěl k dramatickému konci, který nakonec o chloupek lépe zvládl protivník a vyhrál 9:10. Další zápas na nás čekal pozdější vítěz turnaje, Ostrov. Opět vyrovnaný zápas, i přes nepovedený začátek utkání děti zabojovaly a nakonec to vedlo k jednogólové výhře 6:5. Hned poté jsme se postavili proti druhému karlovarskému týmu, se kterým to byl opět tuhý boj. Opět jsme dlouho vedli, ale i tentokrát se z vítězství radoval soupeř, opět rozdílem jediného gólu. Další zápas jsme se utkali s open týmem Sokolova. Tento zápas se hrál v poklidném tempu a skóre se zastavilo na 13:1 pro žlutý tým. Poslední utkání na žlutý tým čekal Chodov. V první polovině utkání jsme byli lepším týmem, ale absolutorium si zaslouží brankářka Chodova, která pochytala několik našich tutových šancí. Ve druhé půlce už jsme neměli síly na to, abychom drželi krok se soupeřem, konečný výsledek 4:8. 


Open tým, který byl poskládán především z mladších dětí, zaslouží uznání za obrovskou bojovnost, kterou předvedli po celý průběh turnaje, i když výsledky nebyli nejlepší. Ale o to nám přece vůbec nejde. Jde o to užívat si sport, který máme rádi, užít si každou minutu strávenou na hřišti, každý dotyk s balónkem. Věřím, že do dalšího turnaje uděláme další pokrok a tentokrát urveme nějakou medaili. 

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS