Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka bojovala na domácím turnaji

06.11.2016 | Filip Moravec

Druhý turnaj v této sezóně odehrála naše nejmladší kategorie- přípravka. Kluci a holky v obou týmech předvedli bojovný výkon, přesto to nestačilo na lepší než páté, respektive šesté místo. 

Díky velkému počtu dětí jsme si mohli dovolit luxus v podobě dvou týmů. Silnější žlutý tým předvedl skvělý výkon, všem týmům jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem. První zápas s Karlovými Vary BLACK jsme začali skvěle a rychle se ujali vedení, které se postupně navýšilo až na 7:3. Ve druhé polovině jsme ovšem nechali soupeře vyrovnat a zápas tak spěl k dramatickému konci, který nakonec o chloupek lépe zvládl protivník a vyhrál 9:10. Další zápas na nás čekal pozdější vítěz turnaje, Ostrov. Opět vyrovnaný zápas, i přes nepovedený začátek utkání děti zabojovaly a nakonec to vedlo k jednogólové výhře 6:5. Hned poté jsme se postavili proti druhému karlovarskému týmu, se kterým to byl opět tuhý boj. Opět jsme dlouho vedli, ale i tentokrát se z vítězství radoval soupeř, opět rozdílem jediného gólu. Další zápas jsme se utkali s open týmem Sokolova. Tento zápas se hrál v poklidném tempu a skóre se zastavilo na 13:1 pro žlutý tým. Poslední utkání na žlutý tým čekal Chodov. V první polovině utkání jsme byli lepším týmem, ale absolutorium si zaslouží brankářka Chodova, která pochytala několik našich tutových šancí. Ve druhé půlce už jsme neměli síly na to, abychom drželi krok se soupeřem, konečný výsledek 4:8. 


Open tým, který byl poskládán především z mladších dětí, zaslouží uznání za obrovskou bojovnost, kterou předvedli po celý průběh turnaje, i když výsledky nebyli nejlepší. Ale o to nám přece vůbec nejde. Jde o to užívat si sport, který máme rádi, užít si každou minutu strávenou na hřišti, každý dotyk s balónkem. Věřím, že do dalšího turnaje uděláme další pokrok a tentokrát urveme nějakou medaili. 

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS