Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gólové hody starších žáků v Klatovech

24.04.2016 | Štěpán Mosler

Poslední výjezd sezony a tím i ukončení sezony mají za sebou starší žáci, kteří se v krutých 5:30 ráno vydali na svou letošní poslední misi do Klatov. Ve značně oslabené sestavě, vinou nemocí, zranění a především různých nesmyslných výletů, cestovala k utkání pro starší žáky neobvykle malá skupina čítající 13 bojovníků. Cílem turnaje bylo přivést co nejlepší výsledek a užít si pro některé poslední zápasy v této kategorii.

První zápas jsme odehráli proti lídru souteže Fbc Plzni. Do zápasu jsme vstoupili se zajištěnou obranou, která první poločas fungovala jako hodinky. Ve druhém poločase jsme už méně stíhali kolotoč soupeře, který po zásluze navyšoval skóre až na konečný výsledek 0:6. Nutno uznat, že Fbc je opravdu kvalitní tým a výsledek je pro nás, dá se říct úspěch.

Ve druhém zápase jsme se hned od 9:00 utkali se Slavií Plzeň. Díky kvalitní rozcvičce, kdy hráče musím xkrát upozorňovat, že by se již měli jít rozcvičit a soustředit se na zápas, vypadal vstup do utkání přímo parádně. Ve 30 sekundě byl stav utkání především díky našemu nedůrazu 0:2 pro hosty. Ani ve zbytku utkání nepřišlo očekávané zlepšení v naší hře a především v útočné fázi jsme byli prakticky bezzubí. Konečný stav 0:4 znamenal, že na jediný vstřelený gól nám nestačili bohužel ani dva celé zápasy.

Díky poslednímu místu ve skupině, nás čekal poslední zápas turnaje od 14:00. Tak trochu nechápu rozpis turnaje, kdy náš tým z bezkonkurenčně největší vzdálenosti musí hrát úplně první a úplně poslední zápas turnaje a například sousední Domažlice hrají svůj první zápas až kolem 10:00. Tím se rozhodně nechci na nic vymlouvat, jen mi to přijde hodné k zamyšlení.

V posledním zápase nás čekali domácí Klatovy. Vidina alespoň dílčího úspěchu se začala opět brzy rozplývat. V začátku utkání jsme byli dle mého názoru aktivnějším týmem, ovšem veškeré naše šance skončili na neschopnosti hráčů trefovat zařízení. Z rychlých protiútoků pak soupeř nekompromisně trestal. Alespoň pět minut před koncem turnaje jsme z přesilové hry konečně protrhli střelecký půst. Střelcem jediné branky turnaje se stal Šašek. Konečný výsledek utkání 1:3.

Poslední zápasy sezony tak opět starším žákům nevyšli. Opět se potvrdilo, že tým předvádí výkony jako na houpačce. Po minulých úspěšných zápasech tak přišlo opět určité selhání. I přesto bych chtěl hráčům za celou sezonu poděkovat. Nyní nás čeká zasloužené volno a poté již dril na letní přípravě! Příští sezonu budeme zase o něco lepší!

Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...