Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Chytání jsem si letos vyloženě užíval, říká gólman A týmu Ondřej Motl

16.04.2016 | Robert Rampa

Odchytal poslední dva zápasy sezony, připsal si dvě vítězství. Společně s druhým gólmanem Pavlem Novotným dotáhli Sokolov na historicky nejúspěšnější umístění. Čtvrté místo v Divizi by bez nich nebylo. Muži se sice začínají pomalu soustředit na další sezonu, ale my si zde dovolíme malé ohlédnutí v rozhovoru s Ondrou.

Jak se ti chytalo, Ondro?

Skvěle, i když jsem chytal dva zápasy, což je dost náročné. Byl jsem hodně unavený. Ale zápasy proti silným soupeřům jako Rokycany si užívám. Člověk pak na únavu snadno zapomene, ještě když vyhraje.

Kerio z Plzně jsme porazili 8:6, co na ten zápas říkáš?

To bylo úplně o něčem jiném než proti Rokycanům. Plzeňští mi v brance nenechali ani kousek prostoru, často narušovali moje brankoviště. Padl takto třeba čtvrtý gól, kdy na mě kluk z Keria ležel a já nemohl zasáhnout. Zápas byl fyzicky opravdu těžký.

Jak hodnotíš pomoc spoluhráčů v této sezoně?

Spolupráce s obránci je v této sezoně opravdu skvělá. Nejlépe se mi vzadu hraje s Kubou Brandlem nebo s Petrákem. Proti Keriu jim nechali moc prostoru, další den proti Rokycanům byl přístup k hráčům o 100 % lepší. K ničemu je nepustili. I když jsme vyhráli těsně 5:4.

Rokycany tě během zápasu prověřili střelou z půlky, zazvonila ti o břevno, neviděl jsi ji?

V tu chvíli je to taková rychlost, že si to ani neuvědomím. Věděl jsem jen, že střela prošla kolem ramene, pak jsem slyšel cinknutí. Pořádně jsem si oddychl, když jsem zjistil, že to neskončilo gólem.

Celkově se sezonou musíš být spokojený, nebo ne?

Jo, chytalo se mi parádně, s Pájou jsme vytvořili po několika letech znovu brankářskou dvojici a chytání jsem si vyloženě užíval. Nakonec se mi podařilo skončit mezi deseti nejlepšími brankáři, měl jsem víc jak 80% úspěšnost zákroků. Takže po osobní stránce jsem spokojen. Co se týče týmového umístění, trochu mě mrzí. Myslím, že bychom dokázali být i výš. Ale i tak se jedná o skvělý výsledek.

 

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS